Kolejny tydzień...

2020-05-05

Drodzy Rodzice za nami kolejny tydzień pracy w formie zdalnej. Nasze dzielne przedszkolaki podjęły realizacje tematów dotyczących POLSKI - naszej Ojczyzny. Dzieci wirtualnie wyruszyły na spacer po naszej pięknej Polsce, poznały najważniejsze miejsca i zabytki. Są to niezwykle ważne tematy dla wszystkich Polaków zarówno tych dużych jak i małych. Dzieci poznały SYMBOLE NARODOWE oraz wiele bardzo ważnych treści dotyczących tego tematu.

W tym tygodniu realizować będziemy tematy związane z naszą miejscowością i regionem.

więcej

Zdalna edukacja-kolejny tydzień...

2020-04-27

W minionym tygodniu nasze dzielne przedszkolaki podjęły realizacje tematów dotyczących ekologii. Dzieci dowiedziały się, co dobrego można zrobić dla naszej planety, co to jest recykling, jak prawidłowo segregować odpady i w jaki sposób oszczędzać energię. Przedszkolaki jak zwykle sumiennie pracowały w domu i pod czujnym okiem Rodziców wykonywały zadania, czego dowodem są zdjęcia umieszczone na naszej stronie przedszkolnej.

A już w tym tygodniu rozpoczynamy realizacje tematów dotyczących naszej Ojczyzny.  Jest to niezwykle ważny czas dla wszystkich Polaków zarówno tych dużych jak i małych.  Będziemy obchodzić ważne święta narodowe- 1 maja Święto Pracy; 2 maja Święto Flagi a 3 maja Święto Konstytucji 3 Maja.

więcej

Kolejny tydzień...

2020-04-19

W ubiegłym tygodniu zdalnego nauczania przedszkolaki przeniosły się w świat wiejskiego podwórka. Poznały domy zwierząt w gospodarstwie oraz ich zwyczaje.  Dzieci ze starszej grupy poszerzyły swoją wiedzę o nową literę Ł. Nie mogło zabraknąć również liczenia i pisania. A kolejny tydzień naszej zdalnej pracy obejmował będzie tematykę związana z ochroną przyrody. Przypominamy, że 22 kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Ziemi i z tej okazji szczególnie zachęcamy Nasze Drogie Przedszkolaki do wykonania pracy plastycznej pt. „Moja planeta- Ziemia”. Przypominamy adres mailowy, na którego należy przesyłać zdjęcia przedszkolnezdjecia@o2.pl.

Kochani Rodzice dziękujemy Wam za zaangażowanie i cieszymy się, że dzielicie się z nami efektami swojej pracy!!!

więcej

Kolejny tydzień...

2020-04-13

Minął kolejny tydzień zdalnego nauczania, w którym tematem przewodnim była Wielkanoc. Przedszkolaki poznały wielkanocne tradycje, symbolikę produktów, jakie wkładamy do koszyczka, dowiedziały się, w jaki sposób możemy ozdobić pisanki.  Efekty prac naszych przedszkolaków oglądać można w zakładce „kącik dla rodziców”. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w kolejnym tygodniu zdalnego nauczania.

Przed nami kolejny tydzień wspólnej nauki na odległość. W nadchodzącym tygodniu będziemy poruszać tematy związaną ze zwierzętami z wiejskiego podwórka.


więcej

Content