"Czy rośliny piją wodę?

2020-03-13

"Bajka o żółtym tulipanie" była naszym motywem przewodnim podczas ostatnich zajęć. Dzieci wysłuchały tekstu literackiego oraz na jego podstawie ustaliliśmy jakie są warunki niezbędne do wzrostu roślin.

"Tygrysy w kosmosie"

2020-03-13

Grupa "Tygrysy" odbyła krótką wycieczkę w stronę księżyca i planet. Dzieci poznały wygląd układu słonecznego oraz wysłuchały cenne wiadomości związane z kosmosem.

"W dawnych czasach..."

2020-02-23

Grupa "Tygrysy" w ostatnich dniach przeniosła się do świata dinozaurów. Na podstawie ilustracji oraz opowiadań poznaliśmy kilka nazw wybranych dinozaurów oraz warunki w jakich kiedyś funkcjonowały.

2020-02-10

W piątek w grupie "Tygrysy" miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Na przedszkolnej scenie wystąpiły dzieci a ich widownią byli zaproszeni Dziadkowie oraz Babcie.

Zimowe zabawy

2020-02-03

Jednym z ostatnich tematów była "Zima." Chociaż ta prawdziwa jeszcze u nas nie zagościła to w przedszkolu podczas zajęć można zauważyć jej cechy.

Zajęcia otwarte "Jesienny deszcz"

2019-11-20

W dniu 18 listopada 2019 roku w grupie „Tygrysy“ odbyły się zajęcia otwarte  pt „Jesienny deszcz“.