Poznajemy zawody w grupie "Biedronki"

2020-02-27

Realizując działania związane z Przedszkolem Promującym Zdrowie w grupie „Biedronki” omawiając tematykę dotyczącą różnych zawodów szczególną uwagę zwróciliśmy na zawód rolnika, piekarza, kucharza. W czasie zajęć, dzieci poznały środowisko wiejskie, dowiedziały się skąd bierze się mąka na chleb, a także same miały okazję „upiec” chleb „malując” go farbami i posypując na koniec mąką.


więcej

Przedszkole Promujące Zdrowie - Piramida zdrowego żywienia w grupie "Biedronek"

2020-02-16

W ramach Przedszkola Promującego Zdrowie na dzisiejszych zajęciach w grupie „Biedronki” omawialiśmy Piramidę zdrowego żywienia. 

więcej

Dzień Babci i Dziadka

2020-01-07

W dniu 7 stycznia w grupie Biedronki odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przedstawiły program artystyczny, prezentując wiersze, piosenki, tańce.

więcej

Zajęcia otwarte "Nasz dom"

2019-11-20

W dniu 14.11.2019 roku w grupie „Biedronki“ odbyły się zajęcia otwarte pt. „Nasz dom“. 

więcej

Wycieczka do Madejówki.

Powitanie jesieni.

23 września Powitanie jesieni. Dzieci podczas spaceru w pobliskim parku szukały oznak jesieni. Zbierały liście,szyszki, zoledzie, które zostały wyeksponowane w kąciku przyrody w sali zajęć.

Wycieczka na skrzyżowanie.

16 września Dzieci z grupy Biedronki podczas wyciczki na skrzyżowanie miały okazję poznać zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy.
Content