,,Mikołaj na sportowo"

2023-12-04

Sport to bardzo ważna sprawa. Są reguły, jest zabawa ".  04.12.2023r. wybraliśmy się z grupą Krasnale i Tygrysy na MOSiR na zorganizowaną imprezę,, Mikołaj na sportowo ". Ruch to bardzo ważny element w życiu małego dziecka, który jest dla niego źródłem radości i zadowolenia. Krasnale chętnie uczestniczyły w zawodach sportowych, które były poprzedzone rozgrzewką poprowadzoną przez Panią Monikę K. Grupa Tygrysy kibicowała swoim kolegom i koleżankom dodając im otuchy w  zadaniach i konkurencjach. Na hali sportowej pojawił się Mikołaj, który rozdał prezenty dla wszystkich przedszkoli, a dzieci obdarzył słodkościami. Uwieńczeniem tego spotkania było wspólne, grupowe zdjęcie z Mikołajem. Dzieciom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy kondycji.