Straż pożarna w przedszkolu

2022-12-27

Dnia 27.12.2022r. nasze przedszkole odwiedzili strażacy. Strażacy zostali dziś wezwani do naszego przedszkola, interwencja dotyczyła wycięcia połamanych przez śnieg konarów drzew. Zwisały one niebezpiecznie  nad placem zabaw należącym do przedszkola. Wizyta strażaków wzbudziła u dzieci ogromną ciekawość i radość. Dzieci dowiedziały się, że  działania strażaków nie polegają tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy ludziom podczas powodzi, burz i wypadków samochodowych, a także usuwaniu połamanych drzew. Prowadzą również wiele innych działań, które służą ludziom i ich bezpieczeństwu. Interwencje te są bardzo niebezpieczne i wymagają niecodziennej odwagi.

Dziękujemy strażakom za przybycie i usunięcie połamanych konarów drzew z naszego placu zabaw. Życzymy wszystkim wielu sukcesów i dziękujemy za trud i ofiarną służbę.