2023-11-25

W dniu 24.11.2023r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Pluszowego Misia. W tym dniu dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki. Ta ukochana maskotka na dobre i złe chwile to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Każda grupa wykonała zbiorową pracę plastyczną. Przedszkolaki pomalowały sylwety misiów, które zostały zaprezentowane na sali gimnastycznej. Dzieci zostały zapoznane z historią tego święta a następnie  zaproszone do wspólnej zabawy bawiły się ze swoimi misiami do znanych misiowych przebojów. Kolejną atrakcją było przedstawienie w wykonaniu Teatru ,,Horyzont " pt. ,,Magia słów '. Dzieci z wielkim zachwytem oglądały przedstawienie i brały udział w stawianych zadaniach. Dzień upłynął w wesołej i sympatycznej atmosferze, a przedszkolakom sprawił wiele radości i dostarczył miłych wrażeń.