Wizyta Św. Mikołaja

2023-12-10

6 grudnia wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały wizyty św. Mikołaja. To jeden z najradośniejszych dni w życiu małego dziecka. Z samego rana św. Mikołaj witał dzieci przychodzące do przedszkola. Dzień był pełen niespodzianek, tym bardziej, że Mikołaj i jego pomocnicy byli ubrani w stroje zielono-czarne. To kolory naszego kochanego miasta Stalowej Woli. W tym dniu odbył się również koncert piosenek świątecznych i pastorałek w wykonaniu naszych małych artystów. Chętne dzieci pięknie prezentowały utwory świąteczne a reszta przedszkolaków wiernie im kibicowała. Radości nie było końca. Mikołaj i jego pomocnicy znów zapukali do okien sal przedszkolnych i nastąpił najbardziej oczekiwany moment - rozdanie prezentów. Na zakończenie dzieci zaśpiewały naszym gościom piękną piosenkę i wręczyły upominek. Uwieńczeniem tego radosnego wydarzenia były pamiątkowe zdjęcia. Rodzicom i wszystkim osobom, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze...i oczywiście do zobaczenia za rok!!!