Jesienny las

2023-12-05

22.11.2023r. w grupie "Misie" odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Temat zajęć to ,,Jesienny las". Celem zajęć było kształtowanie emocjonalnego stosunku do przyrody. Maluszki z wielką uwagą słuchały ciekawostek związanych ze światem zwierząt, zaangażowane rozwiązywały stawiane im zadania. Dzieci liczyły w dostępnym zakresie, klasyfikowały wg wskazówek nauczyciela. Uzupełnieniem zajęć była praca plastyczna, podczas której maluszki chętnie tworzyły sylwetę misia. Poprzez zabawę, która ma ogromne znaczenie dla rozwoju dziecka, maluszki zdobyły wiedzę nt. zwierząt żyjących w lesie. Rodzice mieli okazję zaobserwować swoje dziecko na tle grupy, jak również poznać sposób pracy nauczyciela z dziećmi. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie a dzieciom życzymy dalszych sukcesów.