2024-01-14

,,W karnawale, karnawale dookoła wielkie bale. Gdy orkiestra pięknie gra, dobry humor każdy ma...". 10 stycznia 2025r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w wielkim balu karnawałowym, który poprowadził DJ. Kubuś. Zorganizowany bal był przepełniony wesołą muzyką i różnymi zabawami integracyjnymi. Na balu nie zabrakło księżniczek, wróżek, jak również bohaterów różnych bajek i wielu nowoczesnych postaci. Przedszkolaki chętnie brały udział w zabawach tanecznych i wykazały się znajomością różnych utworów muzycznych. Panu Jakubowi dziękujemy za wesołą i niezapomnianą zabawę a dzieciom i ich rodzicom za przygotowanie pięknych i atrakcyjnych strojów. Chwile spędzone przy radosnej muzyce i tańcach dostarczyły dzieciom wiele radości czyniąc ten dzień pełen wrażeń.