2023-12-10

Ostatniego dnia listopada „Misie“ poznawały zwyczaje i tradycje andrzejkowe. Dzieci miały okazję współpracować w grupie, przeżywać radość i ekscytację ze wspólnej zabawy. Każde dziecko  miało okazję rzucić monetą do miski z wodą , wylosować i odczytać z pomocą wróżki  życzenia z  wróżbą z kolorowego talerzyka, następnie zatańczyć wspólny taniec losując niespodziankę z pudełka, którą dzieci nakładały na siebie, tworząc wspólny korowód. Kolejną dobrą wróżbą było zakręcenie butelką i wylosowanie symbolu, który odczytywała wróżka .Dzieci wspólnie próbowały zinterpretować poszczególne symbole.
Dzieci pożegnały wróżkę Kolorowych snów pięknym uśmiechem . Ten wyjątkowy dzień zakończył  wspólny taniec wszystkich grup przedszkolnych.