Akademia Zdrowego Przedszkolaka

2023-10-29

W dniach 16.10 – 20.10 miała miejsce Akademia Zdrowego Przedszkolaka. Z tej okazji nasze przedszkole odwiedzili różni goście, którzy umili ten czas i poruszali bardzo ważne kwestie dotyczące naszego życia. W poniedziałek przygotowaliśmy koktajl owocowy. Po przygotowaniu zdrowych posiłków przez dzieci poszczególnych grup odbyła się wspólna degustacja. We wtorek odbyła się audycja muzyczna w wykonaniu Pracowni Jaszczur i Przyjaciele. W środę odwiedziła nas p. Monika, która przeprowadziła z dziećmi konkurencje sportowe. W czwartek dzieci dowiedziały się paru ciekawostek z życia pszczół i jak powstaje miód, a w piątek odwiedzili nas panowie z PKP, którzy mówili o bezpieczeństwie na torach. W tym dniu było również rozstrzygnięcie konkursu „Eco zwierzaki“. Wszystkim przybyłym gościom dziękujemy z zaangażowanie.