2023-09-22

W dniu 15.09.2023r. przedszkolaki z grupy Krasnale obchodziły Międzynarodowe Święto Kropki. To święto kreatywności i okazja do rozmowy o talentach i umiejętnościach. Dzień rozpoczęliśmy od przedstawienia historii małej Vashti ( bohaterki książki ,,The Dot" Petera Reynoldsa), która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. W każdym dziecku drzemie talent, który potrzebuje impulsu aby pokazać się światu.  Krasnale wykonywały różne prace plastyczne wg własnych pomysłów, którego motywem przewodnim była kropka. Przedszkolaki również świetnie się bawiły z wykorzystaniem chusty animacyjnej i balonów. Wszystkie stawiane zadania sprawiły dzieciom ogromną frajdę a dzień upłynął w radosnej atmosferze.