2023-09-24

, Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka ".

20 września 2023r. w środę po raz kolejny obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. To ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Tego dnia na dzieci z grupy Krasnale czekało wiele niespodzianek. O godzinie 9:00 dzieci miały okazję oglądać przedstawienie cyrkowe prezentowane przez Cyrk Fokus. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Następnie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy na tarasie przedszkolnym przy ulubionych przebojach. Uczestniczyły w konkursach sportowych, rysowały kredą na tarasie. Wszystkim Krasnalom życzymy samych sukcesów i aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był wspaniałą przygodą.