Akademia Zdrowego Przedszkolaka

2022-10-23

W minionym tygodniu odbyła się Akademia Zdrowego Przedszkolaka. „Tygrysy“ rozmawiały o tym jak dbać o zdrowie.  Przedszkolaki  zapoznały się z produktami które pozytywnie wpływają na nasz organizm a także zauważyły jak ważna jest aktywność fizyczna. Gościliśmy w przedszkolu wielu ciekawych gości którymi dziećmi były zachwycone. Dzieci uczestniczyły również w zajęciach sportowych na MOSiR, a także wzięły udział w zajęciach z zumby. Dzieci miały okazję oglądnąć teatr przygotowany przez personel w wierszu Jana Brzechwy „Na straganie“. We wtorek zapoznały się z pracą pszczelarza natomiast w czwartek spotkali się z oddziałem PKP Stalowa Wola. Piątek uroczyście zakończyliśmy rozstrzygnięciem konkursy "Eko instrumenty." Zaangażowanym bardzo serdecznie dziękujemy i WSZYSTKIM ŻYCZYMY DUŻO ZDROWIA!!!