Dzień Pluszowego Misia

2021-11-27

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy. W naszym przedszkolu, wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach przygotowanych z tej okazji. Poznały historię tegoż że  święta oraz miały możliwość skosztowania przysmaku wszystkich misiów czyli pysznego miodku. Były tańce, zagadki oraz konkursy. W tym dniu odwiedziła nas również Pani z Miejskiej Biblioteki Publicznej przynosząc i czytając książki związane z bohaterem dzisiejszego dnia.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

 

cofnij

Content