Dzień Dziecka cz.2

2022-06-05

Dzień dziecka to święto, które uwielbiają dzieci i te małe i te duże. W naszym przedszkolu od 01.06.- 03.06.2022r. zostały zorganizowane obchody Dni Dziecka. W pierwszym dniu pod hasłem ,,Teatr uczy, wychowuje, bawi, wiele radości przedszkolakom sprawi' rodzice i personel przedszkola przygotowali dla dzieci teatr muzyczny pt. ,, Kopciuszek".  Dzieci oczarowane rolami dorosłych świetnie się bawiły. W tym dniu również nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,,Majowa łąka". Laureatom serdecznie gratulujemy. ,, Sport to piękno, sport to zdrowie, dziś się każdy o tym dowie"- to kolejny dzień wesołej zabawy, a przede wszystkim zdrowej rywalizacji. Wykorzystując bogatą bazę dydaktyczną przedszkola dzieci miały okazję uczestniczyć w różnych konkurencjach sportowych. Trzeci dzień to dzień pod hasłem  ,,Odrobinę kolorowego papieru, trochę kleju, pomysł podpowie głowa...i praca gotowa". Każde dziecko jest twórcze z natury. Dzieci uwielbiają tworzyć przeróżne prace plastyczne. W tym dniu przedszkolaki z poszczególnych grup były bardzo kreatywne, chętnie brały udział w zabawach plastycznych i technicznych. Na koniec dnia została zorganizowana wystawa, którą mogli podziwiać rodzice.  Wszystkim Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie się w przygotowaniu dni dziecka, a naszym Kochanym Przedszkolakom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości!!!