Piknik Przedszkolny

2022-06-12

W dniu 07.06.2022r. na zielonym terenie naszego przedszkola został zorganizowany Piknik Przedszkolaków, który poprowadziła grupa ,,Jaszczur i Przyjaciele". Atrakcji i świetnej zabawy nie było końca. Wspólne spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze. Dzieci uczestniczyły w w różnych zabawach ruchowych i konkurencjach, co sprawiło im wiele radości. Na przedszkolnym placu czekały na dzieci dmuchane zjeżdżalnie, które okazały się świetną atrakcją przedszkolaków. Nie zabrakło konkurencji tj. wyścig w workach, wyścig na dmuchanych zabawkach, przeciąganie liny, strzelanie z łuku, malowanie na chuście itp. Wszystkie konkurencje były dostosowane do poszczególnych grup wiekowych. Na zakończenie pikniku organizatorzy uruchomili wyrzutnię cukierków oraz zostały wręczone dzieciom pamiątkowe zwierzątka z dmuchanych balonów.  Piknik był kolejną doskonałą okazją do zintegrowania całej społeczności przedszkolnej. Wszyscy pamiętamy czas pandemii, który zablokował wiele spotkań i imprez przedszkolnych. Teraz cieszymy się , że wróciliśmy do normalnego życia przedszkolnego.