2021-09-22

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień- Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Grupa Krasnale to uśmiechnięte 6-latki. Dzieci w tym dniu wykonały pracę plastyczną pod hasłem ,,Moja wesoła grupa Krasnale,,. Zajęcia plastyczne to przede wszystkim pobudzanie kreatywności przedszkolaków, odkrywanie przyjemności tworzenia i cieszenie się uzyskanym efektem. Priorytetem przedszkola jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego w tym dniu zostało zorganizowane spotkanie z policjantem. Dzieci miały okazję utrwalenia wiadomości nt. bezpiecznego poruszania się po drodze, zapoznały się z korzyściami wynikającymi z noszenia odblasków, oraz dowiedziały się jak należy zachować się, gdy zaczepia nas obca osoba. KAŻDY Z NAS CHCE CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE!!!