Wigilia w przedszkolu...

2020-12-22

Wigilia Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu to jeden z najpiękniejszych dni w roku. W dniu 18.12.2020 r. panowała radosna atmosfera. Jasełka przygotowane przez dzieci podkreśliły magię tego dnia. Po występie Pani dyrektor złożyła dzieciom i wszystkim pracownikom przedszkola najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe. Ze względu na panującą pandemię Wigilia miała nieco inny charakter. Brakowało przedstawicieli Rady Rodziców, zaproszonych gości... Mimo to, rozbrzmiała niejedna kolęda, która duchowo połączyła dzieci, ich rodziców i personel przedszkola. Po występie Krasnale wróciły do sal, gdzie symbolicznie podzieliły się opłatkiem i złożyły sobie życzenia. Wszyscy zasiedlismy do odświętnie nakrytych stołów a podczas posiłku cicho rozbrzmiewały kolędy. Drodzy Rodzice!!! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia i miłości. Niech te trudne czasy, w których żyjemy szybko przeminą a przy świątecznym stole niech nie zabraknie światła i ciepła rodzinnej atmosfery. Nowy Rok niech niesie ze sobą szczęście i pomyślność. Wychowawczynie grupy Krasnale.