2020-11-26

25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Święto jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie. Przedszkolaki z grupy Krasnale w tym dniu mogły przynieść ze sobą do przedszkola swoje pluszaki. Miś, który kojarzy się z ciepłem i dobrocią zainspirował dzieci do wspólnych zabaw. Krasnale świetnie się bawiły swoimi przytulankami, wyklejały sylwetę misia oraz uczestniczyły w zabawach ruchowych. Na koniec dzieci oglądały audycję multimedialną online ,,Teddy Eddie,, podczas której przedszkolaki miały okazję utrwalić sobie poznane słówka w j. angielskim. Dziś pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo pojawienia się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka.