2020-01-07

W dniu 7 stycznia w grupie Biedronki odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przedstawiły program artystyczny, prezentując wiersze, piosenki, tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Po występie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna radości, uśmiechu i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja do kształtowania u przedszkolaków uczuć miłości, dobroci, szacunku. Po każdej takie uroczystości wzrasta więź miedzy dziećmi i ich dziadkami. Wszystko pozostaje na długo w pamięci małych aktorów i widzów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego święta, a szczególnie Rodzicom naszych przedszkolaków za przygotowanie słodkiego poczęstunku.