Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę”

2019-12-11

W środę 11 grudnia o godzinie 9.30 w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie i rozdanie nagród w konkursie plastycznym pt. „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę“, którego organizatorem było nasze przedszkole oraz Polski Klub Ekologiczny, „Przyjaciele Ziemi“. Prace oceniało niezależne jury, biorąc pod uwagę pomysłowość w ujęciu tematu, wykorzystanie ciekawych technik plastycznych oraz wkład pracy dziecka.Dzieci w swych pracach dostrzegały potrzebę pomocy zwierzętom i wskazywały wiele ciekawych przykładów jak można to zrealizować. Bardzo cieszą nas wyniki konkursu, gdyż wśród dzieci nagrodzonych z grupy „Krasnale“ III miejsce zajęła Iga, IV miejsce otrzymała Nikola, Miłosz i Kasia otrzymali wyróżnienia . Serdecznie gratulujemy!!!