Jasełka w naszym przedszkolu

2019-12-20

Dnia 19 grudnia od samego rana w naszym przedszkolu można było wyczuć podniosły nastrój. Już od progu witała wszystkich pięknie wystrojona choinka. W salach przedszkolnych rozbrzmiewały świąteczne piosenki i kolędy tworząc niepowtarzalną atmosferę. O godz. 11.00 rozpoczęliśmy Spotkanie  Wigilijne. W tym roku przygotowaniem Jasełek zajęły się dzieci  z grupy "Biedronki”.  W atmosferę świąt Bożego Narodzenia  wprowadziło wszystkich przedstawienie jasełkowe. Występy małych aktorów przeplatane były staropolskimi kolędami, do śpiewania, których włączali się wszyscy uczestnicy uroczystości. Przy dźwiękach kolęd płynęły z każdego kąta życzenia pełne ciepłych, serdecznych słów podczas dzielenia się opłatkiem. Były to chwile pełne wzruszenia i życzliwości. Następnie wszyscy zasiedli do uroczystego obiadu wigilijnego. Co roku dzień ten wzrusza i roztacza niepowtarzalną atmosferę.