2024-02-03

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych dni, dlatego w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z tej okazji. Każda grupa przedszkolna zaprosiła swoje Babcie i Dziadków w inny dzień. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały swoich kochanych gości. Przedszkolaki z poszczególnych grup zaprezentowały swój program artystyczny. Nie zabrakło różnych wierszy, piosenek i tańców, których wnuczęta nauczyły się pod okiem swoich wychowawczyń. Dzieci wspaniale wystąpiły przed bliskimi, a później zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Te uroczystości wywołały na nie jednej twarzy Babci i Dziadka promienny uśmiech, radość i dumę. Wszystkim Seniorom gratulujemy cudownych wnucząt, życzymy dużo zdrowia, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie się w przygotowaniu poczęstunku.