Warsztaty dla rodziców

2024-01-31

„Myślę pozytywnie – dbam o swoje dziecko“ to tytuł nowego cyklu spotkań dla rodziców organizowanych w Stalowej Woli. Na bezpłatne spotkania rozwijające kompetencje rodzicielskie zaprasza Stalowowolska Rada Kobiet. Warsztaty zostały opracowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Stalowej Woli. Warsztaty pomogą rodzicom w budowaniu dobrych relacji dorosły-dziecko i pokażą jak pozytywne myślenie wpływa na te relacje oraz jak bardzo oddziałuje na dziecko. Spotkania odbywać się będą w Centrum Aktywności Seniora. Co ważne na warsztaty można zabrać ze sobą pociechy, dla których przygotowane będą zajęcia z animatorami. Pierwsza odsłona warsztatów już 20 lutego i pierwsze spotkanie, które potrwa od od 17.00 do 19.00 skierowane będzie do rodziców dzieci żłobkowych i przedszkolnych.