Dzień Pluszowego Misia.

2017-12-04

24 listopada 2017r. w naszym przedszkolu odbył się ,,Dzień Pluszowego Misia". W tym dniu dzieci przyniosły ze sobą swoje ulubione Misie i sale przedszkolne zamieniły się w ,,Misiowe Krainy". Wspólna zabawa rozpoczęła się od prezentacji multimedialnej pt.:,, Misie znane i nieznane". Dzieci zapoznały się z  bohaterami bajek, nie tylko tych współczesnych ale również tych, których kochali ich rodzice. Atrakcji było moc miedzy innymi: szukanie misiów, które zostawiły ślady na podłodze, jedzenie miodku, tańce z misiem, balonowe zagadki. W konkurencjach udział wzięły również nasze Kochane Panie, które z zamkniętymi oczami próbowały przykleić pod szyja kokardkę misiowi:).Na zakończenie odbyła się,, Misiowa dyskoteka", a przy wyjściu z przedszkola czekała niespodzianka w postaci ,, Misiowej foto budki".