2019-11-25

W dniu 25.11. 2019 wszystkie dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „pluszowym przyjacielem“. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na nasze przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki oraz prezentacje przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m.in przy piosenkach: „Misie dwa“, Jadą jadą misie“, „Raz miso poszedł na górę“. Brały udział w różnych zabawach ruchowych, każda grupa wykonywała swoją prace plastyczną. A dzieci które wykonały w domu prace plastyczną przedstawiającą misia w nagrodę otrzymały pamiątkowy dyplom. Na zakończenie zabawy czekał na wszystkie dzieci słodki poczęstunek. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.