Wizyta Świętego Mikołaja

2022-12-06

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą białą brodę i dźwigał bardzo ciężki worek… to nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ !!! Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi  piosenki a Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi upominkami oraz zabawkami na każdą grupę. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

Święty Mikołaju bardzo Ci dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!!! Dziękujemy również Mamie Ksawerego z gr. „Biedronki” za pomoc w odnalezieniu Mikołaja ;) oraz rodzicom za wpłacenie pieniędzy na Rade Rodziców, dzięki którym mogliśmy zakupić prezenty.