Koncert pokazowy artystów ze szkoły muzycznej

2022-03-21

Muzyka wspiera rozwój oraz łączy ludzi od wielu pokoleń. Dzieci już od najmłodszych lat wykazują potrzebę aktywności muzycznej, która oprócz zabawy, kształtuje w nich ogromną wrażliwość artystyczną, rozwija intelektualnie i może dać szansę na rozwój ukrytych talentów. Mieliśmy okazję gościć artystów z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Stalowej Woli, którzy zaprezentowali nam instrumenty smyczkowe oraz dęte. Przedszkolaki z grupy „Tygrysy“ oraz „Krasnale“ 9 i 16 marca byli gośćmi tego wydarzenia. Dzieci miały okazję wysłuchać wielu utworów z bajek, zapoznać się z instrumentami a nawet próbować swoich sił na instrumentach smyczkowych. Dziękujemy za występy – a także zapraszamy do zapoznania  się z ofertą szkoły muzycznej w której trwa rekrutacja.