Serce za odwagę- Kartka dla Kombatanta

2022-12-07

Na początku grudnia nasze przedszkolaki już po raz drugi wzięły udział w wyjątkowej akcji charytatywnej pod hasłem ,,Serce za Odwagę”.
Celem akcji skierowanej do wszystkich dzieci przedszkolnych i uczniów szkolnych w całym kraju, było przygotowanie kartek świątecznych dla kombatantów II wojny światowej, którym zawdzięczamy wolną i niepodległą Polskę.

Przedszkolaki podczas zajęć z wielkim zaangażowaniem tworzyły kartki oraz życzenia świąteczne dla zasłużonych kombatantów walczących w obronie Ojczyzny, które następnie zostały wysłane do organizatora tej pięknej akcji – Fundacji Pamięci Narodów. W ten sposób złożyliśmy podziękowanie za wielką odwagę, jaką odznaczyli się bohaterowie w czasie wojny. To dzięki nim możemy bawić się, malować, tańczyć, śpiewać i poszerzać swoją wiedzę – bez przeszkód.