2022-01-18

W dniu 18.01.2022r. w naszym przedszkolu odbył się pełen radości i zabaw Bal Karnawałowy, na który dzieci nie mogły się doczekać. Zabawę poprowadziła grupa ,,Jaszczur i przyjaciele". Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pełną różnobarwnych balonów i świateł. W tym dniu dzieci przeobraziły się w postaci z ulubionych bajek. Nie zabrakło tajemniczych wróżek, pięknych księżniczek, rycerzy i wielu dzielnych super bohaterów. Dzieci tańczyły do znanych utworów jak również brały udział w konkursach przygotowanych przez prowadzących. Bal był podzielony na dwie tury: dzieci młodsze i dzieci starsze. Atmosfera była nadzwyczaj miła i bardzo radosna. Kiedy skończyła się plejada bajkowych gwiazd dzieci udały się na pyszny obiad, a przeżycia z balu odbijały się głośnym echem do końca dnia. Wszystkim rodzicom dziękujemy za zaangażowanie się w przygotowaniu strojów!!!