Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA

2022-10-31

Dzień 25 października pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy „Biedronki” i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość- pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice oraz Pani dyrektor.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności –dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Następnie Pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każde dziecko otrzymało dyplom oraz drobny upominek.

Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, i dzieciom zintegrować się z przedszkolem. Byłą również świetną okazją do poznania nabytych przez dwa miesiące uczęszczania do przedszkola umiejętności dzieci.