"Jestem małym patriotą"

2022-11-13

W ubiegłym tygodniu „Biedronki” poznały wybrane miasta Polski i rzekę Wisłę. Poznały symbole narodowe oraz wykonały ciekawe prace plastyczne związane z tematyką tygodnia.

10 listopada nasze przedszkole obchodziło rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W tym dniu wszystkie grupy naszego przedszkola, spotkały się, aby upamiętnić to wydarzenie poprzez występ dzieci z grupy „Tygrysy”, bogaty w wiersze, tańce ludowe i piosenki patriotyczne.

Głównym celem spotkania było kształtowanie przywiązania i miłości do kraju ojczystego, jego tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne. Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu.