2023-02-07

We wtorek 7 lutego br. w naszym Przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy prowadzony przez” Pracownie artystyczną Jaszczur & Przyjaciele”.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, strażaka, Spider-Mana, tygryska, pszczółkę ,…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz „Pracowni Jaszczur i Przyjaciele” którzy jak co roku przygotowali wspaniałą oprawę muzyczną.