Mikołajki na sportowo

2022-12-13

7 grudnia „Tygrysy“ udały się na MOSiR na Mikołajowe zawody sportowe. Na początku  nastąpiła rozgrzewka, którą poprowadziła Pani Monika Kłosowska. Gdy dzieciaki i ich opiekunowie byli na dobre rozgrzani rozpoczęła się rywalizacja sportowa, do  której przystąpiło dwanaście przedszkoli. Konkurencje były różne, szybkościowo – sprawnościowe. Najważniejszy był udział i dobra zabawa. Uczestnicy byli mocno dopingowani z trybun przez swoich kolegów i koleżanki. Gdy rywalizacja przebiegała na dobre, niespodziewanie w drzwiach pojawił się ten, na którego wszyscy czekali. Z dzwonkiem w ręku i z Elfikiem w asyście na parkiet wszedł św. Mikołaj. W hali rozległ się wielki okrzyk radości. Mikołaj po przywitaniu rozpoczął rozdawać dzieciom słodkości. Następnie na ręce nauczycieli ofiarował dla każdego przedszkola “duży prezent”. Młodzi sportowcy otrzymali od organizatorów pamiątkowe medale. Następnie każde przedszkole zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie ze św. Mikołajem i Elfikiem. Po głośnym “dziękujemy” dzieci pożegnały hojnego gościa i usłyszały: “do zobaczenia za rok”.