2021-11-27

25 listopada przedszkolaki z grupy „Krasnale” uczestniczyły w obchodach „Dnia Pluszowego misia.” Misie to jedna z ulubionych i ponadczasowych zabawek którą w domu ma każdy – duży i mały! Każde z dzieci przyniosło do przedszkola swojego pluszowego przyjaciela którego przedstawiło reszcie grupy. Misie różniły się od siebie co nie umknęło uwadze naszych Krasnali. Starszaki miały okazję zapoznać się z historią powstania pluszowego misia oraz zobaczyły jak zmieniał się jego wygląd na przestrzeni lat. Dzieci podzielone na kilka grup układały puzzle z podobizną misia a także oglądały film o znanych misiach w bajkach oraz literaturze. Następnie Pani z biblioteki przeczytała dzieciom książeczkę związaną z tematem dnia. Krasnale wykonały pracę plastyczną oraz degustowały miód. Zakończeniem dnia były swobodne tańce dzieci z pluszowym misiem które wprawiły wszystkich w doskonały nastrój!