2022-01-22

O tym jak ważną rolę w życiu małych wnucząt odgrywa babcia i dziadek wiemy wszyscy.  To oni przekazują im wiedzę z pokolenia na pokolenie, opowiadają o swoich przodkach, a przede wszystkim stanowią ogniwo łączące rodzinę jako całość. To w ich sercach zrodziła się wielką miłość do wnuków, pogodna i oddana. Dziadkowie towarzyszą wnukom w poznawaniu świata, a często zdarza się, że mogą poświęcić im więcej czasu niż pracujący rodzice. W naszym przedszkolu każda grupa z okazji Święta Babci i Dziadka przygotowała laurki i krótką cześć artystyczną dziękując w ten sposób za to, że są. Ze względu na panującą sytuację pandemiczną nie można było zaprosić seniorów na występ, jak miało to miejsce we wcześniejszych latach. Strona internetowa nie zastąpi oczywiście bezpośredniego spotkania z babcią i dziadkiem w przedszkolu, ale na pewno jest to dobry sposób na przekazanie podziękowań za serce i trud włożony w wychowanie wnucząt. Mamy nadzieję, że  wspólna recytacja wierszy i śpiew piosenek przez dzieci wzruszą i wywołają uśmiech na Waszych twarzach.

Droga Babciu, Drogi Dziadku, abyście się poczuli wyjątkowo w dniu Waszego Święta zapraszamy do obejrzenia nagrania.

NAGRANIE- proszę kliknąć napis

(klikając na napis, nagranie otworzy się na kanale youtub, klikając na strzałkę obok można ściagnąć nagranie w formacie mp4 na komputer)