Konkurs "Ekoludek z warzyw"

2021-10-31

W ramach „Tygodnia o Zdrowiu” w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs pt. „Ekoludek z warzyw”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z naszego przedszkola. Miał on na celu rozwijanie twórczej wyobraźni, sprawności manualnej oraz nabywanie umiejętności współdziałania rodzic – dziecko. Dzieci udowodniły, że warzywa są nie tylko bogatym źródłem witamin, ale dostarczają także mnóstwo świetnej zabawy. Przedszkolaki wyczarowały z warzyw piękne cudaki w postaci ludzików i zwierzątek, które swoją oryginalnością zachwyciły również kolegów jak i nauczycieli. Warzywne cudaki były przepiękne i komisja miała ogromny kłopot, dlatego postanowiliśmy nagrodzić i wyróżnić wszystkie prace. Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się  w piątek, 29.10.2021r. Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie, a rodzicom za zaangażowanie, pomoc i wspólną zabawę.