Zdalna edukacja-kolejny tydzień...

2020-04-27

W minionym tygodniu nasze dzielne przedszkolaki podjęły realizacje tematów dotyczących ekologii. Dzieci dowiedziały się, co dobrego można zrobić dla naszej planety, co to jest recykling, jak prawidłowo segregować odpady i w jaki sposób oszczędzać energię. Przedszkolaki jak zwykle sumiennie pracowały w domu i pod czujnym okiem Rodziców wykonywały zadania, czego dowodem są zdjęcia umieszczone na naszej stronie przedszkolnej.

A już w tym tygodniu rozpoczynamy realizacje tematów dotyczących naszej Ojczyzny.  Jest to niezwykle ważny czas dla wszystkich Polaków zarówno tych dużych jak i małych.  Będziemy obchodzić ważne święta narodowe- 1 maja Święto Pracy; 2 maja Święto Flagi a 3 maja Święto Konstytucji 3 Maja.