Kolejny tydzień...

2020-04-19

W ubiegłym tygodniu zdalnego nauczania przedszkolaki przeniosły się w świat wiejskiego podwórka. Poznały domy zwierząt w gospodarstwie oraz ich zwyczaje.  Dzieci ze starszej grupy poszerzyły swoją wiedzę o nową literę Ł. Nie mogło zabraknąć również liczenia i pisania. A kolejny tydzień naszej zdalnej pracy obejmował będzie tematykę związana z ochroną przyrody. Przypominamy, że 22 kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Ziemi i z tej okazji szczególnie zachęcamy Nasze Drogie Przedszkolaki do wykonania pracy plastycznej pt. „Moja planeta- Ziemia”. Przypominamy adres mailowy, na którego należy przesyłać zdjęcia przedszkolnezdjecia@o2.pl.

Kochani Rodzice dziękujemy Wam za zaangażowanie i cieszymy się, że dzielicie się z nami efektami swojej pracy!!!