Dzień Edukacji Narodowej.

2017-10-19

14 październik to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela jest polskim świętem państwowym oświaty i szkolnictwa wyższego. Święto to upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej, która była pierwszym ministerstwem oświaty publicznej w Polsce. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony za ich wychowanie i zaprosiły gości na akademię 11 października 2017 r. W tym roku szkolnym dzieci z grupy „Tygryski“ zaprezentowały przygotowany program artystyczny, śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze. Nie  zabrakło życzeń oraz kwiatuszków wykonanych przez dzieci dla każdej pani. Podczas uroczystości dyrektor przedszkola złożyła wszystkim pracownikom życzenia i podziękowała za pracę. Wręczyła także nagrody wyróżnionym nauczycielkom i pracownikom przedszkola. Dziękujemy Radzie Rodziców za pamięć i życzenia.