"W karnawale same bale..." Grupa "Misie" i "Biedronki"

2021-01-20

W środę 20 stycznia br. w naszym Przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy prowadzony przez” Pracownie artystyczną Jaszczur & Przyjaciele”.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, strażaka, Spider-Mana, tygryska, pszczółkę ,…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Ze względu na panująca epidemie zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa w tym roku nasze przedszkolaki podzielone zostały na dwie grupy. Najpierw udział w zabawie brały młodsze dzieci z grupy „Biedronki” oraz „Misie” a następnie kolejne dwie grupy „Krasnale” oraz „Tygrysy”.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz „Pracowni Jaszczur i Przyjaciele” którzy jak co roku przygotowali wspaniałą oprawę muzyczną.

cofnij

Content