Pierwszy DZIEŃ WIOSNY

2021-03-22

W poniedziałek dzieci z grupy „Misie” świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od wspólnego tańca Pani Zimy z Wiosną a następnie pożegnaniu zimowej pory roku, która odjechała samochodem w siną dal… i przywitaniu w towarzystwie żabek Pięknej Pani Wiosny. Następnie  wszystkie dzieci wyszły na spacer, podczas którego mogły pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie na czele którego widniała Marzanna. Przedszkolaki zgodnie stwierdziły, że pomimo chłodu jaki panuje jeszcze na dworze -wiosna przybyła i że zagości u nas już teraz na dobre. Zazieleni łąki ,drzewa i trawy. A teraz już czekamy tylko na cieplejsze wiosenne dni.