Jesienny konkurs "Cudaki z warzyw i owoców"

2020-10-15

W piątek 9 października odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów i nagród  w wewnątrz przedszkolnym konkursie „Cudaki z warzyw i owoców”, którego celem było zachęcenie dzieci do częstszego spożywania owoców i warzyw oraz rozwijanie ich kreatywności i inwencji twórczej.

Prace dostarczone przez przedszkolaków okazały się niezwykle interesujące i oryginalne. Warzywa i owoce, które na większości z nas nie robią wielkiego wrażenia, zmieniły się w wielobarwne postacie stworków, zwierzaków, cudaków i ludzików. Ich uśmiechnięte buzie, bystre oczka, bogate stroje i bujne fryzury zachwycały i urzekały pięknem oraz pomysłowością.
Ekspozycja prac cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dzieci, nauczycieli, a także rodziców.
 Wszystkie prace zostały nagrodzone.
Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie, a rodzicom za zaangażowanie, pomoc i wspólną zabawę.