2021-06-01

Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy jednakże jest taki dzień w roku – kiedy dzieci czują się szczególnie ważne a dorośli chcą im sprawić radość. Niewątpliwą atrakcją było przedstawienie w wykonaniu nauczycieli i pracowników przedszkola pod tytułem: „Kaczka Dziwaczka”.  Dzieci oglądały przedstawienie z ogromnym zainteresowaniem. Następnie wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka. Przygotowano wiele atrakcji. Najwięcej radości sprawiły dzieciom zabawy na świeżym powietrzu na placu zabaw wyposażonym w wiele atrakcyjnych pomocy dydaktycznych. Wesołe tańce, gry sprawnościowe, zabawy z chustami animacyjnymi, a także puszczanie baniek mydlanych powodowały prawdziwy zachwyt i radość dzieci. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak zabrał do domu paczkę słodkości. Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!